ORGANISATIE

Voorzitter |waarnemend
Roel Latuheru

Penningmeester/technische zaken |
Jon Herselman

Technische zaken |
Roel Latuheru
Kevin van Iersel

 

Commerciële Zaken |
Felix van der Meer | Ilse de Mol

Secretaris |
Esther Vendrik

Raad van Toezicht |
Rinus Voet
Jan Kolijn
René van der Waal

Hoofd Jeugd Opleiding
Algemene Coördinatie + Wedstrijdzaken & afgelastingen
Niels Slager


CONTACT
Algemeeninfo@jvoz.nl

Wedstrijdzaken competitie en bekerniels@jvoz.nl

Oefenwedstrijdeninfo@jvoz.nl

Scoutingscouting@jvoz.nl

Sponsoringsponsoring@jvoz.nl


Technisch Coördinator
Rogier Veenstra 

Coördinatie Meiden- en Vrouwenvoetbal
Jonneke Schuurbiers 

JVOZ HOME gastheer/gastvrouw

Luc Kuijs
Kristy Braafhart

 

Vertrouwenspersoon
Kristy Braafhart

JVOZ STAF

JVOZ O17 | Kevin Hollander
JVOZ O15 | Salim Ben Sallem

JVOZ O14 | Gunter Gehlig
JVOZ O13 | Mike But

JVOZ O12 | Joshua van Dolder
JVOZ O11 |  Jesper Harinck
Sparta/JVOZ VR1|  Jordi van de Sande
JVOZ MO15 | Peter 
Tahitu

JVOZ MO13 | Clemens Bokmans

Keeperstrainer | Mohammed El Bekkaoui

ADRES JVOZ

Baskensburgplein 2, Vlissingen 

CONTACT

Algemeen: info@jvoz.nl

Wedstrijdzaken: niels@jvoz.nl

Oefenwedstrijden:info@jvoz.nl

Scouting: scouting@jvoz.nl

Sponsoring: sponsoring@jvoz.nl

OPLEIDINGSPARTNER

Sparta Rotterdam

Sinds-1888-zwart+gold-1.gif
ROBEY

KLEDING LEVERANCIER

© 2020 Proudly Powered by JOIN2B